Zbudowaliśmy marzenia już ponad 80 Klientów - TB House
Home | Realizacje

ZBUDOWALIŚMY MARZENIA
JUŻ PONAD 100 KLIENTÓW

Nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania, doskonała lokalizacja i funkcjonalność –  właśnie w ten sposób tworzymy historię, która przetrwa lata. Każdy dom to owoc starannie dostosowanego projektu, uwzględniającego zarówno Twoje potrzeby, jak i specyfikę działki. To niepowtarzalna opowieść pisana z pasją i dbałością o każdy detal.
NOWOCZESNA ARCHITEKTURA
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
DOSKONAŁA LOKALIZACJA
FUNKCJONALNOŚĆ

ODDANO W TERMINIE

Nasturcjowe Zacisze

Kalinówka, gm. Głusk

METRAŻ

65,67 m²

REALIZACJA

2021-2022

ODDANO W TERMINIE

Villa Marysin

Marysin, gm. Jastków

METRAŻ

137,30 - 150,93m²

REALIZACJA

2021-2022

ODDANO W TERMINIE

Dąbrovica Park

Dąbrowica, gm. Jastków

METRAŻ

136,07 m²

REALIZACJA

2019

ODDANO W TERMINIE

Domy przy Skowronkowej

Lublin, ul. Skowronkowa

METRAŻ

160,82 m²

REALIZACJA

2018

ODDANO W TERMINIE

Sławin

Lublin, ul. Skowronkowa

METRAŻ

121,71 m²

REALIZACJA

2017

ODDANO W TERMINIE

Szerokie

Lublin, ul. Świetlista

METRAŻ

149,58 m²

REALIZACJA

2016

A gdyby tak Twoim jedynym zadaniem
było wniesienie walizek
do nowego, świeżo wykończonego domu?

Oferta domów „pod klucz” to gwarancja, że w nowym miejscu czekają na Ciebie gotowe wnętrza, które spełniają wszystkie Twoje oczekiwania. Nasze biuro projektowe zaaranżuje je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a firma wykończeniowa precyzyjnie je wykona. Jedyne, co Ty musisz zrobić to wprowadzić się do domu i cieszyć jego wspaniałym wnętrzem.  
0
Animowany licznik

lat na rynku nieruchomości

0

zbudowanych domów

0
m² powierzchni

Co nas wyróżnia?

01

LOKALIZACJA

Miejsce, w którym żyjesz, jest kluczem do szczęścia. Dlatego bardzo dużo uwagi poświęcamy lokalizacji. Lata doświadczenia pokazują nam, że najlepsza lokalizacja to taka, która pozwala Ci znaleźć harmonię, a jednocześnie mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki.
02

PROJEKT

Każda inwestycja to inny projekt, zawsze doskonale dopasowany do działki i spójny z krajobrazem. To wyjątkowa opowieść stworzona specjalnie dla Ciebie. Dlatego nigdy nie korzystamy z gotowych projektów, zamiast tego poświęcamy wiele godzin na samodzielne tworzenie każdego kąta Twojego przyszłego domu.
03

ROZWIĄZANIA BUDOWLANE

Solidne materiały i innowacyjne rozwiązania to Twój komfort na lata, dlatego starannie je wybieramy, by przetrwały próbę czasu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamieszkasz w pięknym, ale przede wszystkim trwałym domu.
04

WYKONAWCY

Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi firmami, na które zawsze możemy liczyć. Każdy nasz projekt to efekt partnerstwa z najlepszymi w branży. To oznacza, że Twoje marzenia o własnym domu są w odpowiedzialnych rękach, a Ty możesz cieszyć się procesem budowy bez zbędnego stresu.

Porozmawiajmy
o Twoim przyszłym domu 

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości i wesprzeć Cię w spełnieniu marzenia o własnym domu. Zadzwoń do nas, aby umówić spotkanie na budowie lub skorzystaj z formularza obok, a my odezwiemy się do Ciebie w możliwie najszybszym terminie.
Willowa 65/lokal 20,
20-819 Lublin
pokaż numer
pokaż adres
Godziny otwarcia: 9:00-17:00

    Administratorem danych osobowych jest TB House z siedzibą w Lublinie, ul. Willowa 65, lokal 20. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.