Nie rezygnuj z marzeń o własnym domu przez finanse - TB House
Home | Finansowanie

FINANSOWANIE

Nie rezygnuj z marzeń o własnym domu przez finanse

W TB House wspieramy Cię na każdym etapie drogi do wymarzonego domu. Także z kredytem, który często przytłacza i zniechęca do realizacji swoich planów. Rozumiemy to doskonale, dlatego współpracujemy z doświadczonym doradcą kredytowym, który pomoże Ci znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania finansowe i odpowiednio dostosować kredyt do Twoich potrzeb.

Z NAMI NIE MUSISZ
MARTWIĆ SIĘ O KOSZTY

Aspekt finansowy to często największe wyzwanie w procesie budowy wymarzonego domu. Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie, które eliminuje stres związany z kosztami. Nasza pomoc obejmuje doradztwo kredytowe, dzięki któremu znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązania finansowe, a także możliwość korzystania z bezpiecznych rat dostosowanych do Twoich możliwości. 

Doradca kredytowy

Niezależnie od tego jaki kredyt preferujesz, mamy rozwiązania dostosowane do Twojego budżetu. Nasz doświadczony doradca finansowy jest tu po to, aby poprowadzić Cię przez wszystkie etapy wyboru najkorzystniejszego finansowania. Pomożemy Ci przejść przez całą procedurę kredytową i załatwimy wszelkie formalności. Nie musisz sam jeździć do banku, księgowej, czy rzeczoznawcy – my zrobimy to za Ciebie.

Bezpieczne raty

Wiemy, że elastyczność w płatnościach to kluczowa sprawa, dlatego oferujemy Ci opcję płatności w ratach. Są one ustalane indywidualnie i wpłacane na przynależny do danego lokalu rachunek powierniczy. Bank zwalnia wpłacone środki dopiero po zatwierdzeniu realizacji danego etapu budowy. To bezpieczna forma, która daje Ci pewność, że Twoje finanse są odpowiednio zabezpieczone na każdym etapie inwestycji.

MARCIN KANADYS

TWÓJ DORADCA FINANSOWY
Marcin stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do Klienta, bo wie, że każda historia jest wyjątkowa. Właśnie dlatego stara się jak najlepiej dostosować ofertę do Twoich potrzeb, uwzględniając oczekiwania i możliwości finansowe. Nasz doradca finansowy jest gotowy wesprzeć Cię na każdym etapie drogi do wymarzonego domu. Możesz być pewien, że Twoje marzenia o własnym kącie są na wyciągnięcie ręki.

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA
Z DORADCĄ FINANSOWYM?

1

Analiza sytuacji finansowej

To moment, w którym tygodnie biegania po bankach zamieniasz w jedną konkretną rozmowę. Doradca przeprowadza dokładną analizę Twojej sytuacji finansowej, uwzględniając zarobki, wydatki oraz ewentualne zobowiązania. Dzięki temu określa, jaki rodzaj kredytu będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku.
2

Weryfikacja ofert bankowych

Doradca finansowy posiada dostęp do znacznie szerszej bazy ofert kredytowych niż przeciętny klient indywidualny. Dodatkowo dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafi wyłowić z nich te, które zapewnią Ci najniższe oprocentowanie, najkorzystniejsze warunki spłaty oraz inne dodatkowe korzyści.
3

Wybór oferty i jej analiza

Następnie doradca przeprowadza dokładną analizę wybranych ofert. Zwraca uwagę na m.in. oprocentowanie, okres kredytowania, ewentualne prowizje czy ubezpieczenia oraz inne warunki umowy kredytowej. Dzięki temu dostarcza Ci kompleksowe informacje o każdej z propozycji i pomaga podjąć świadomą decyzję.
4

Przygotowanie dokumentacji

 Doradca pomaga Ci zgromadzić wszystkie dokumenty, które są niezbędne w procesie ubiegania się o kredyt. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie dokumenty są zgodne z wymaganiami instytucji finansowej i nie zawierają błędów czy braków, co zwiększa Twoje szanse na uzyskanie kredytu.
5

Złożenie wniosku

Na podstawie zebranych dokumentów nasz doradca finansowy przygotowuje wniosek o kredyt, dbając o to, aby był on kompleksowy i zgodny z regulacjami finansowymi. Gdy zaakceptujesz przygotowany wniosek – doradca składa go za Ciebie w banku, a Ty oszczędzasz czas na jeżdżeniu pomiędzy bankami, deweloperem, czy księgową.
6

Pomoc przy spełnieniu warunków

Pomagamy Ci dopełnić wszystkich formalności, które są niezbędne do uzyskania kredytu. Złożenie wniosku o wykreślenie z księgi wieczystej, czy zakup polisy ubezpieczeniowej – nie zostajesz sam na żadnym z tych etapów. Dzięki naszej pomocy masz pewność, że nie zaniedbasz żadnego z kroków niezbędnych do otrzymania kredytu na dom marzeń.

Porozmawiajmy
o Twoim przyszłym domu 

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości i wesprzeć Cię w spełnieniu marzenia o własnym domu. Zadzwoń do nas, aby umówić spotkanie na budowie lub skorzystaj z formularza obok, a my odezwiemy się do Ciebie w możliwie najszybszym terminie.
Willowa 65/lokal 20,
20-819 Lublin
pokaż numer
pokaż adres
Godziny otwarcia: 9:00-17:00

    Administratorem danych osobowych jest TB House z siedzibą w Lublinie, ul. Willowa 65, lokal 20. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.