Jesteś właścicielem działki którą chcesz sprzedać? Odkupimy ją od Ciebie - TB House
Home | Kupujemy działki

KUPUJEMY DZIAŁKI

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM DZIAŁKI, KTÓRĄ PLANUJESZ SPRZEDAĆ?

Doskonale trafiłeś! Aktualnie szukamy atrakcyjnych lokalizacji na nasze nowe inwestycje. Chętnie kupimy działki na terenie Lublina i okolicznych miejscowości.

JAKICH DZIAŁEK SZUKAMY

Zależy nam na działkach pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną na terenie Lublina i okolicznych gmin. Preferujemy tzw. sypialnie Lublina, jednak dobrze skomunikowane z centrum miasta. 

Z NAMI TRANSAKCJA PRZEBIEGNIE SZYBKO I SPRAWNIE

1

PIERWSZY KONTAKT

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Podaj jak największą liczbę szczegółów, w tym Twoje oczekiwania finansowe, aby przyspieszyć cały proces
2

SPOTKANIE

Jeśli działka spełnia nasze oczekiwania – umawiamy się na zawarcie przedwstępnej umowy zakupu.
3

FINALIZACJA TRANSAKCJI

Po zawarciu przedwstępnej umowy, możliwie szybko umawiamy u notariusza spotkanie w celu podpisania aktu zakupu działki i sfinalizowania transakcji.

DLACZEGO WARTO SPRZEDAĆ DZIAŁKĘ WŁAŚNIE NAM?

SZYBKI ZYSK
Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawdzonemu procesowi zakupu, jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję sprzedaży działki znacznie szybciej niż osoba prywatna.
WIĘKSZA WARTOŚĆ DZIAŁKI
Jesteśmy świadomi potencjału inwestycyjnego i perspektyw rozwoju danego obszaru, co przekłada się na korzystniejsze warunki finansowe dla Ciebie. 
CEGIEŁKA DO ROZWOJU OKOLICY
Nasze projekty są starannie planowane z myślą o zrównoważonym rozwoju, co sprawia, że inwestowane przez nas obszary nabierają nowego życia i przyczyniają się do zwiększenia atrakcyjności okolicy.

Porozmawiajmy
o Twoim przyszłym domu 

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości i wesprzeć Cię w spełnieniu marzenia o własnym domu. Zadzwoń do nas, aby umówić spotkanie na budowie lub skorzystaj z formularza obok, a my odezwiemy się do Ciebie w możliwie najszybszym terminie.
Willowa 65/lokal 20,
20-819 Lublin
pokaż numer
pokaż adres
Godziny otwarcia: 9:00-17:00

    Administratorem danych osobowych jest TB House z siedzibą w Lublinie, ul. Willowa 65, lokal 20. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.