Ty masz działkę, my budujemy na niej Twój przyszły dom - TB House
Home | Budujemy na zlecenie

BUDUJEMY NA ZLECENIE

Ty masz działkę, my budujemy na niej Twój przyszły dom

Samodzielna budowa domu może przerosnąć nawet tych najbardziej zdeterminowanych. Cały proces, od planowania, przez dokumentację i formalności, po nadzór nad budową, wymaga dużo czasu i energii. A gdyby tak ograniczyć w nim swoją rolę tylko do obserwacji, jak Twoje marzenie o własnym domu powoli staje się rzeczywistością? Z TB House to możliwe.

WYBIERZ PROJEKT DOMU, A MY ZAMIENIMY GO W RZECZYWISTOŚĆ

Przygotujemy cały projekt budowlany, złożymy go do właściwego urzędu, uzyskamy pozwolenie na budowę, a potem wybudujemy Twoje przyszłe gniazdko za Ciebie. A wszystko to we współpracy z najlepszymi fachowcami w branży, którzy dbają o każdy detal, są terminowi i dokładni. Dzięki nim Twój nowy dom będzie dokładnie taki, jak zaplanowałeś, a proces budowy przebiegnie sprawnie i efektywnie.

WYMARZONY DOM W SIEDMIU KROKACH

Droga do wymarzonego domu nie musi być kręta. Nasz proces budowy jest jasny i zorganizowany, dzięki czemu od początku wiesz, co dzieje się na każdym etapie. Zobacz, jakie kroki dzielą Cię od momentu zakupu działki do przeprowadzki i ciesz się pewnością, że Twój dom powstaje z pasją i dbałością o każdy detal.

1

DZIAŁKA

To od niej wszystko się zaczyna, a marzenia o własnym domu nabierają kształtu. Na początku poprosimy Cię o wszystkie dokumenty niezbędne do rozpoczęcia projektu domu. Zaczynamy od dokładnej analizy planu działki, aby sprawdzić, co możemy na niej wybudować. Zdarza się, że wizje Klienta nie pokrywają się z tym, na co pozwala plan zagospodarowania przestrzennego. Dlatego, jako odpowiedzialny deweloper, nie ruszamy z projektem, zanim nie zapoznamy się z dokumentacją.
2

UMOWA

Podpisujemy umowę, w której bardzo dokładnie określamy zakres prac, koszty oraz czas ich realizacji. Od samego początku prowadzimy otwartą komunikację i chcemy, aby nasi Klienci  wiedzieli, jak będą przebiegały kolejne etapy procesu i ile będą trwały. Przed podpisaniem umowy ustalamy w czym dokładnie możemy Ci pomóc. Każdy przypadek jest inny, ponieważ niektórzy Klienci przychodzą z gotowymi projektami domu, podczas gdy inni zaczynają od zera, bez wyraźnych pomysłów. Wszystkie wizje i potrzeby są dla nas ważne, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby dostosować nasze usługi do Twoich unikalnych oczekiwań.
3

PROJEKT DOMU

Na tym etapie ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Możesz przyjść do nas z gotowym projektem, a my zaadaptujemy go do Twojej działki. Jeśli jednak wolisz zacząć od zera, to razem możemy stworzyć projekt Twojego wymarzonego domu. Nasza wspólna praca pozwoli uwzględnić Twoje oczekiwania, potrzeby i marzenia, tworząc projekt, który będzie dokładnie odzwierciedlał Twoją wizję idealnego miejsca do życia.
4

BUDOWA

To czas, kiedy my czuwamy nad każdym etapem powstawania Twojego nowego domu, podczas gdy Ty podziwiasz efekty naszej pracy. Dbamy o to, aby cały proces przebiegał szybko, sprawnie i zgodnie z wcześniej założonym planem. W praktyce oznacza to, że regularnie spotykamy się z naszymi budowlańcami i kierownikiem budowy, monitorujemy postęp prac, dokładnie planujemy dostawy materiałów i dbamy o terminy ich dostarczenia. Jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w całym procesie budowy, abyś mógł z pełnym spokojem obserwować, jak powstaje dom.
5

UBEZPIECZENIE

Dbamy o Twoją przyszłość, dlatego cała inwestycja jest ubezpieczona od nieprzewidzianych zdarzeń losowych. W TB House budujemy marzenia odpowiedzialnie, dlatego mamy również obowiązkowe ubezpieczenie OC. Dzięki temu zyskujesz bezpieczeństwo i pewność, że pracujesz z rzetelnym wykonawcą.
6

ODBIÓR DOMU

To wielki moment zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Dom jest gotowy i już naprawdę niewiele dzieli Cię od przeprowadzki. Na tym etapie podpisujesz protokół zdawczo-odbiorczy, co oznacza, że możesz rozpocząć prace wykończeniowe i personalizować przestrzeń według swoich upodobań. Jeśli wolisz, abyśmy zajęli się wykończeniem Twojego domu za Ciebie, jesteśmy gotowi do działania. Zakres takich prac ustalamy na etapie podpisywania umowy, aby dostosować go do Twoich potrzeb i oczekiwań.
7

PRZEPROWADZKA

Najprzyjemniejszy etap całego procesu budowy – w końcu możesz wprowadzić się do swojego wymarzonego domu. To moment na który czekałeś, a my jesteśmy tu, aby uczynić go dla Ciebie jak najbardziej komfortowym. Otrzymujesz od nas komplet dokumentów, gwarancji i wszelkich niezbędnych informacji. Jedyne, co Ci pozostaje, to organizacja parapetówki dla przyjaciół i rodziny, aby razem z nimi świętować ten wyjątkowy moment.

ZOBACZ DOMY,
KTÓRE WYKONALIŚMY NA ZLECENIE

Lublin, ul. Skowronkowa

Dom piętrowy z dachem wielospadowym w formie nowoczesnej bryły. Marzenie naszego Klienta indywidualnego.

METRAŻ

300 m²

REALIZACJA

2019-2020

Dąbrowica, gm. Jastków

Dom parterowy z dwustanowiskowym garażem i dużym, pięknym tarasem zrealizowany na zlecenie prywatnego Inwestora.

METRAŻ

200 m²

REALIZACJA

2021

Porozmawiajmy
o Twoim przyszłym domu 

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości i wesprzeć Cię w spełnieniu marzenia o własnym domu. Zadzwoń do nas, aby umówić spotkanie na budowie lub skorzystaj z formularza obok, a my odezwiemy się do Ciebie w możliwie najszybszym terminie.
Willowa 65/lokal 20,
20-819 Lublin
pokaż numer
pokaż adres
Godziny otwarcia: 9:00-17:00

    Administratorem danych osobowych jest TB House z siedzibą w Lublinie, ul. Willowa 65, lokal 20. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.