ul. Willowa 65 lokal 20

Tel. 509 732 734

biuro@tbhouse.pl

Zrealizowane inwestycje

Nasze inwestycje charakteryzują się nowoczesną architekturą, wysoką jakością wykonania, doskonałą lokalizacją, a przede wszystkim ogromną funkcjonalnością. Domy są budowane wg indywidualnego projektu dopasowanego do działki i potrzeb potencjalnych Klientów. Cieszymy się, że z każdą kolejną inwestycją powiększa się liczba Klientów, którzy nam zaufali i razem z nami wybrali Dom Swoich Marzeń.

TB House

Marysin, Jastków

VILLA MARYSIN – to 9 budynków jednorodzinnych: wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej na działce zlokalizowanej przy ul. Szarugi w Marysinie, gm. Jastków. Działka położona w I linii zabudowy, blisko sklepy, przystanek MPK, szkoła, przedszkole. Realizacja 2020-2021.

TB House

JASTKÓW, DĄBROWICA

DĄBROVICA PARK – to 4 budynki jednorodzinne: 2 wolnostojące oraz 2 w zabudowie bliźniaczej na działce zlokalizowanej na granicy Dąbrowicy w gminie Jastków oraz os. Szerokie, Lublin. Działka położona w II linii zabudowy od ul. Nałęczowskiej, w otoczeniu nowo wybudowanych domów,300m od skrzyżowania ul. Nałęczowskiej i ul. Dąbrowickiej. W pobliżu cała infrastruktura: sklepy, przystanek MPK, szkoła, przedszkole. Realizacja 2019r.

TB House

SŁAWIN, UL. SKOWRONKOWA

2 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji os. Sławin na ul. Skowronkowej. Bliskość lasu, spokojne otoczenie a jednocześnie dobrze rozwinięta infrastruktura powoduje, że domy są bardzo atrakcyjne lokalizacyjnie i cenowo. Realizacja 2018r.

TB House

SŁAWIN, UL. SKOWRONKOWA

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na granicy os. Sławin (ul. Skowronkowa) i Natalina (ul. Podleśna). Działka druga od lasu, blisko przystanek MPK, sklepy, szkoła wpływają na atrakcyjność lokalizacji. Realizacja 2017r.

TB House

SZEROKIE, UL. ŚWIETLISTA

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Lublinie na prestiżowym osiedlu Szerokie. Blisko pełna infrastruktura, okolica prężnie budująca się, a jednocześnie spokój i cisza, której każdy potrzebuje. Realizacja 2016r.

W przygotowaniu kolejna inwestycja. Szczegóły wkrótce.

TB House

Nowa inwestycja

Zobacz szczegóły

Kontakt

  • ul. Willowa 65 lokal 20
  • Tel. 509 732 734
  • Email: biuro@tbhouse.pl
  • Godziny otwarcia: 9:00-17:00