fbpx

ul. Willowa 65 lokal 20

Tel. 509 732 734

biuro@tbhouse.pl

Zrealizowane inwestycje

Nasze inwestycje charakteryzują się nowoczesną architekturą, wysoką jakością wykonania, doskonałą lokalizacją, a przede wszystkim ogromną funkcjonalnością. Domy są budowane wg indywidualnego projektu dopasowanego do działki i potrzeb potencjalnych Klientów. Cieszymy się, że z każdą kolejną inwestycją powiększa się liczba Klientów, którzy nam zaufali i razem z nami wybrali Dom Swoich Marzeń.
JASTKÓW, DĄBROWICA

JASTKÓW, DĄBROWICA

DĄBROVICA PARK – to 4 budynki jednorodzinne: 2 wolnostojące oraz 2 w zabudowie bliźniaczej na działce zlokalizowanej na granicy Dąbrowicy w gminie Jastków oraz os. Szerokie, Lublin. Działka położona w II linii zabudowy od ul. Nałęczowskiej, w otoczeniu nowo wybudowanych domów,300m od skrzyżowania ul. Nałęczowskiej i ul. Dąbrowickiej. W pobliżu cała infrastruktura: sklepy, przystanek MPK, szkoła, przedszkole. Realizacja 2019r.
SŁAWIN, UL. SKOWRONKOWA

SŁAWIN, UL. SKOWRONKOWA

2 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji os. Sławin na ul. Skowronkowej. Bliskość lasu, spokojne otoczenie a jednocześnie dobrze rozwinięta infrastruktura powoduje, że domy są bardzo atrakcyjne lokalizacyjnie i cenowo. Realizacja 2018r.
SŁAWIN, UL. SKOWRONKOWA

SŁAWIN, UL. SKOWRONKOWA

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na granicy os. Sławin (ul. Skowronkowa) i Natalina (ul. Podleśna). Działka druga od lasu, blisko przystanek MPK, sklepy, szkoła wpływają na atrakcyjność lokalizacji. Realizacja 2017r.
SZEROKIE, UL. ŚWIETLISTA

SZEROKIE, UL. ŚWIETLISTA

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Lublinie na prestiżowym osiedlu Szerokie. Blisko pełna infrastruktura, okolica prężnie budująca się, a jednocześnie spokój i cisza, której każdy potrzebuje. Realizacja 2016r.

W przygotowaniu kolejna inwestycja. Szczegóły wkrótce.