ul. Willowa 65 lokal 20

Tel. 509 732 734

biuro@tbhouse.pl

Budowa domów na zlecenie

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę – BUDOWA DOMÓW NA ZLECENIE.  Jeśli jesteś właścicielem działki i marzy Ci się Twój własny dom, ale nie wiesz kompletnie jak się zabrać, aby to marzenie zrealizować, przeraża Cię cała dokumentacja i stres związany z procesem budowy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Możesz spokojnie wybrać projekt domu swoich marzeń, a my przygotujemy cały projekt budowlany, złożymy go do właściwego urzędu, by uzyskać pozwolenie na budowę, a potem z radością ją dla Ciebie poprowadzimy.  A Ty? Będziesz ją spokojnie z uśmiechem na ustach obserwować.

Pozwól nam ZBUDOWAĆ TWOJE MARZENIA.

TB House

1. DZIAŁKA

Jest to niewątpliwie pierwszy krok – jeśli ją masz, poprosimy Cię o wszelkie dokumenty niezbędne do rozpoczęcia projektu domu.

2. UMOWA

Kolejny krok to podpisanie umowy, w której określamy zakres prac wraz z kosztem i czasem ich realizacji.

TB House
TB House

3. PROJEKT DOMU i PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ

Możemy skorzystać z gotowego projektu i zaadaptować go do Twojej działki lub zaprojektować dom w pełnej współpracy Klient – projektant. Poznajemy wtedy Twoje marzenia, oczekiwania i potrzeby tak, aby projektowany dom je wszystkie uwzględniał.

4. BUDOWA

Cały proces budowlany jest przez nas nadzorowany tak, by przebiegał on szybko i sprawnie.

TB House
TB House

5. UBEZPIECZENIE

Cały inwestycja jest także ubezpieczona od nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

6. ODBIÓR DOMU

Gotowy dom odbierasz podpisując protokół zdawczo-odbiorczy i możesz sam zająć się pracami wykończeniowymi Twojego nowego domu lub możemy zrobić to za Ciebie.

TB House
TB House

7. PRZEPROWADZKA

I tu jest właśnie ten moment, kiedy możesz cieszyć się swoim wymarzonym domem. Na tym etapie dostajesz od nas komplet dokumentów, gwarancji oraz informacji co dalej i jedyne co musisz zrobić to parapetówkę dla swoich przyjaciół.

TB House

Nowa inwestycja

Zobacz szczegóły

Kontakt

  • ul. Willowa 65 lokal 20
  • Tel. 509 732 734
  • Email: biuro@tbhouse.pl
  • Godziny otwarcia: 9:00-17:00